Ana sayfa Netflix Netflix Aşk 101 Dizisi 24 Nisan’da Yayında.

Netflix Aşk 101 Dizisi 24 Nisan’da Yayında.

1

Netflix, 190’dan fazla ülkede 167 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netflix dizileri aslında hayatımızda vazgeçilmezlerden oldu. Hayatımıza daha öncesinde bir çok dijital platform dahil oldu fakat hiç birisi bizi Netflix kadar etkilemedi. Netflix’in neredeyse her ülkeye özel diziler çekiyor olması ve Netflix Orijinal dizileri hayatımızın gündemine bomba gibi düşüyor.

Netflix Türk yapımı dizileri de ses getiriyor. Çok güçlü imkanlar ile çekilen Netflix dizileri arasında daha önce ses getirmiş olan Netflix Türk yapımı diziler arasında, Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Empires: Ottoman.

Netflix’ni yeni Türk yapımı dizisi ise Aşk 101 dizisi. Daha yayınlanmadan çok ses getiren Netflix dizisi Aşk 101 çok konuşulacağa benziyor. 24 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan Netflix dizisi Aşk 101’in fragmanına ulaşabilirsiniz.

Netflix ile alakalı kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix Original Dizisi: Unorthodox

Netflix Original Dizisi: Freud!

Netflix Amerika Yapımı: Limitless!

Netflix Amerikan Yapımı: Altered Carbon!

Netflix Original Belgesel: The Great Hack!

Netflix İngiliz Yapımı: Sherlock!

Netflix Amerika Yapımı: Lucifer!

Netflix İngiliz Dizisi: Sex Education!

Netflix Original Dizisi: Narcos Mexico!

Netflix Original Film: Triple Frontier

Netflix Original: Formula 1: Drive to Survive

Netflix Amerika Dizisi: You!

Netflix İngiliz Dizisi : Bodyguard!

Netflix İspanyol Dizisi : Elite!

Netflix Türk Yapımı Belgesel Dizi : Rise of Empires : Ottoman!

Netflix Türk Yapımı Diziler : Atiye!

1 YORUM

  1. […] Netflix Türk yapımları arasında yeni ve Netflix tarafından orijinal içerik olarak yayınlanan Ayyapım tarafından yapımcılığı üstlenen AŞK 101! Bir çok kişi eleştirilerini esirgemese de aslında alışkın olduğumuz Amerikan yapımı gençlik dizileri benzeri bir dizi diyebiliriz AŞK 101 dizisi için. Sizin için hazırladığımız AŞK 101 dizisinde çalan parçalar hangileri isimleri ne diye merak edilen soruların cevabı aşağıda! Birde son olarak AŞK 101 dizisi incelemesini yaptığımız linki buraya bırakıyorum. Fragmanı görmek isterseniz buraya tıklayın. […]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here