Ana sayfa Fisiltimsi Haber Kerimcan Durmaz’ın Evi Kiraya Çıkarıldı! Bu Kadar Çok Kira Olur Mu?

Kerimcan Durmaz’ın Evi Kiraya Çıkarıldı! Bu Kadar Çok Kira Olur Mu?

0

Ünlü fenomen Kerimcan Durmaz yüksek bir kira bedeli ödediği evinden taşındığı iddia ediliyor ve bu ultra lüks dairenin kiraya çıkarıldığı söz konusu.

Yaşadığı lüks hayatı ile kendinden sıkça söz ettiren Kerimcan Durmaz yakın tarihlerde yeni taşındığı evini YouTube kanalı üzerinden tanıtmıştı. İşte o videoyu size bir hatırlatalım öncesinde;

Fakat sağda solda konuşulanlar ünlü fenomen Kerimcan Durmaz maddi sıkıntılar mı yaşıyor soruları ses getirdi. Aşırı derecede lüks detayları ile dikkat çeken bu evin kirası 26 bin TL ve aidatı ise 4 bin 500 TL. Depozitosu ne kadar mı? Depozitosu 50 Bin TL 🙂 3 + 1 olup net olarak 250 Metrekare olan ve 26. kattaki dairesi.

İşte o evin detayları şu şekilde;

İnstagram’da bir sayfa ise paylaşımında şu şekilde bahsetti;

”Dedikodu zamanı 😌 konumuz Kerimcan.. bugün aldığım bilgilere göre maddi açıdan zorluk çeken instagram fenomeni Kerimcan Durmaz taşınıyor. Kirada oturduğu eve 18 bin TL veren fenomen sanırım daha cüzzi rakamlarda ev arıyor kendine.. özel bir bankadan bir kere 100 bin TL, aradan çok geçmeden ikinci kez 200 bin TL kredi çekmiş. Anlam veremediğim konu ise; geleceğini düşünmeden anlık yaşayan lüks düşkünü ünlülerin , hiç mi akıllarına ya bir gün gelir kaynağım biterse diye kaygılanmıyorlarmı 🤔 ikinci sorum ise ; bu kadar yüksek kira verecek olan insan neden kendine ev almazki, kalıcı bir yatırım yapma amacıyla 🤷🏻‍♀️”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Dedikodu zamanı 😌 konumuz Kerimcan.. bugün aldığım bilgilere göre maddi açıdan zorluk çeken instagram fenomeni Kerimcan Durmaz taşınıyor. Kirada oturduğu eve 18 bin TL veren fenomen sanırım daha cüzzi rakamlarda ev arıyor kendine.. özel bir bankadan bir kere 100 bin TL, aradan çok geçmeden ikinci kez 200 bin TL kredi çekmiş. Anlam veremediğim konu ise; geleceğini düşünmeden anlık yaşayan lüks düşkünü ünlülerin , hiç mi akıllarına ya bir gün gelir kaynağım biterse diye kaygılanmıyorlarmı 🤔 ikinci sorum ise ; bu kadar yüksek kira verecek olan insan neden kendine ev almazki, kalıcı bir yatırım yapma amacıyla 🤷🏻‍♀️

Magazingo Şeyler (@zamazingo_sey)'in paylaştığı bir gönderi ()

Merak konusu olan bu dedikodular hakkında daha çokça konuşulacak gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here