Ana sayfa Dünya Apple’dan Karantina Desteği! 3200 TL Değerindeki Final Cut Pro X ve Logic...

Apple’dan Karantina Desteği! 3200 TL Değerindeki Final Cut Pro X ve Logic Pro X 90 Gün Ücretsiz

0

Dünyaca ünlü marka Apple’dan karantina zamanlarında tam destek! 3200 TL olan Final Cut Pro X ve Logic Pro X 90 Gün boyunca ücretsiz.

Çin’in Wuhan kentinde başlayan korona virüsü sebebi ile neredeyse tüm dünya karantina altında. Bu zorlu zamanlarda neredeyse bir çok marka herkese destek vermeye çalışıyor. Dünyaca ünlü marka Apple’da karantina günlerinde tüm kullanıcılarına korona virüs ile mücadele zamanlarının güzel geçmesi adına jest yaptı.

Korona virüs sebebiyle karantina zamanlarının uzayacağı ve daha çok evde kalacağımız bu dönemlerde kullanıcılarının iyi vakit geçirebilmesi için farklı yollar arayan Apple son gaz destek vermekte. Apple da video düzenleme programı olan meşhur ürünü Final Cut Pro X’in ve müzik düzenleme programı olan Logic Pro X’in 90 gün boyunca kullanıcılarına hediye olarak ücretsiz bir şekilde kullanılabileceğini duyurdu.

Logic Pro X’in fiyatı 200 dolar, Final Cut Pro X’in fiyatı ise 300 dolar.

Bilindiği üzere Final Cut Pro X’in 30 günlük bir deneme süresi bulunuyordu. Logic Pro X ise ilk defa kullanıcılar tarafından ücretsiz deneyimlenebilecek ve bu tam 90 gün boyunca! İki yazılımın normalde ortalama fiyatı 3200 TL olmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here