Ana sayfa Burçlar 28 MART CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

28 MART CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

0

Merkür’ün Balık burcunda 16. eve girmesi insanlarla nasıl iletişime geçmeniz gerektiği hakkında sizi daha çok düşünmeye itecek. Ayrıca bu aralar sunum yapmaktan da kaçınmanız daha iyi olacaktır.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizde bulunan nüfuzlu kişilerden birinin dikkati bugün sizin üzerinizde olacak. Buna hazır mısınız? Sahne ışıkları size çevrildiğinde heyecandan dizlerinizin titrememesine dikkat edin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sorun yaşadığınız bir arkadaşınızla sonunda uzlaşacaksınız ancak inatçılıktan vazgeçmeniz gerekiyor. Daha stratejik davranmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Olayları başkalarının bakış açısından da görmeye çalışmalısınız. İnsanların belirli konularda neden bu kadar ısrarcı olduğunu anlamaya çalışmalı ve neler hissettikleri hakkında kafa yormalısınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kaos durumunda nasıl esnek olunacağını artık öğrendiniz. İnsanları bu özelliğinizle etkilemeyi başarıyorsunuz. Sizden bunun sırrını öğrenmek isteyeceklerinden emin olabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size acımasız eleştirilerde bulunan insanların aslında kendilerine o kadar da güvenmediklerini fark edeceksiniz. Bu yüzden onların düşüncelerini önemsemenize gerek yok.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gelecek günler hakkında yaptığınız planlara sevdiklerinizin de dahil olması sizi çok mutlu ediyor. Birlikte olacağınızı bilmek bugünkü zorluklara da katlanmanıza yardımcı oluyor.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar her konuda çok meraklısınız. Bu meraklılığın peşinden giderseniz çok büyük sırlar öğreneceksiniz. Ağzınızı sıkı tutmanızda fayda var.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahat etme isteğiniz ailenizle aranızda sorunlar çıkartabilir. Bu aralar seyahat etmek için asla doğru zaman değil. Biraz daha sabretmelisiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her ne kadar bu konuda çok kıskanç olsanız da sevdiklerinizi başkalarıyla da paylaşmanız gerektiğini kabullenmeniz gerekiyor. Kimsenin sahibi değilsiniz, kendinize gelin!

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu anda kazandığınız paranın miktarı gelecek için çok da önemli değil çünkü yakın zamanda bir iş değişikliği yaşamanız olası. Yeniden planlar yapmanız gerekebilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sıra dışı hatta garip şeyler size çok ilgi çekici gelebilir. İnsanların üzerinde çalışmak istemediği konulara yönelecek kişi siz olabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çocuklar gibi neşeli olacağınız bir gündesiniz. Sizi mutlu eden insanlarla aynı ortamda bulunmak ve sevdiğiniz aktiviteleri yapmak sizi mutlu etmek için yeter de artar bile!

Sağlıklı Hafta Sonları…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here